Analýza zápasu: Querrey S. - Tsonga J-W.

Sport: Tenis Kurz: 1.76 Tip: 24+ Soutěž: Montreal (Kanada) Datum zápasu: 10.08.2017 02:30

Dnes volím ještě jeden tip, opět z mého oblíbeného turnaje ATP 1000 Montreal. Jedná se o duel dvou ranařů Querrey S.- J-W. Tsonga. Myslím, že v utkání uvidíme minimálně 24 gamů, tedy sázku over 23.5, kurz 1.76.

Sam Querrey (USA) – 198 cm vysoký, 90 kg, hrající pravou rukou. Jeho doménou je především servis. Není to hráč do dlouhých výměn, ale i v nich se dokáže v této sezoně velice dobře držet. Na tvrdém povrchu hájí letošní bilanci 17/5 a nyní má nejlepší formu v jeho životě. Ve Wimbledonu došel až do semifinále. Dokázal přejít třeba i přes Andyho Murrayho. Minulý týden vyhrál v Mexiku – Los Cabos. 

J.-W. Tsonga (FRA) – momentálně 12. hráč ATP žebříčku, hrající taktéž pravou rukou, 187 cm vysoký a 90kg vážící. Jeho doménou je stejně jako u Sama Querreyho servis a výměny je zvyklý zakončit vítězným úderem. Tsonga je hráč především na rychlý povrch, ale v karieře si připsal i pár antukových skalpů. V delších výměnách bude určitě lepší, ale těch v tomto zápase moc nečekejme.

Vzhledem k formě jsem chtěl jít do rizika a volit výhru Sama Querreyho, ale jak tomu obvykle bývá, po vyhraném turnaji hráč další týden nedokáže skvělé výsledky zopakovat. Nicméně nevěřím, že Querrey Tsongovi zápas odevzdá, osobně čekám dlouhý duel, který může jít do tří setů.  Za kurz 1.76 se mi zdá opravdu kvalitní tip over 23.5.

 

Zpět na seznam tipů