Analýza zápasu: Radwanska A. - Wozniacki C.

Sport: Tenis Kurz: 1.75 Tip: 2 Soutěž: Toronto (Kanada) Datum zápasu: 10.08.2017 19:00

Dnes jsme vybrali ještě jeden duel, jelikož se nám v konstalaci hvězd obou hráček jeví jako jasná záležitost. Jedná se o duel z Kanady (Toronto) na turnaji WTA Masters mezi hráčky Wozniacki Caroline - Radwanska Agnieszka. Zde volíme výhru Caroline v kurzu 1.75.

Wozniacki C. (DEN) - Je momentálně 6. hráčkou na žebříčku WTA a v karieře si již okusila jaké to je být světovou jedničkou. Bohužel, finálová utkání jsou její prokletí. Nikdy se jí nepodařilo vyhrát GS, proto bude v očích fanoušků spíše taková "nezasloužená" bývalá světová jednička. V mých očích je to v letošní sezoně na tvrdém povrchu dominantní tenistka, která udělala obrovský pokrok ve své ofenzivě. Je skvěle technicky vybavená, dokáže se držet i ve výměnách, které mají okolo 20 úderů. Dříve těžila především ze skvělé obrany, letos začala hrát vysoce útočný tenis. Když k tomu přidá právě zmiňovanou obranu, tak to na 99% soupeřek s přehledem stačí. Letošní bilance na tvrdém povrchu 24/7. Zahrála si dokonce 3 finále – Miami, Dubaj, Dauhá a ve všech odcházela poražena. Zdejší podmínky v Torontu jí však budou sedět a je to jeden z favoritů na celkový titul. (v případě dnešního úspěchu možná narazí na Karolínu Plíškovou, která bude určitě favoritkou, ale zde to nebude mít ani zdaleka tak snadné, jako tomu bylo ve finále v Dauhá, kde byl povrch mnohem rychlejší).

Radwanská A. (POL) - Momentálně světová 10., nejvýše světová 2., letos nemá vydařenou sezonu, celková bilance 16/11, na tvrdém povrchu 11/7. To jsou čísla, na které tato hráčka není zvyklá. Určitě se projevuje zranění, ale dle mého i to, že Radwanská (na rozdíl od Wozniacké) nedělá absolutně žádný progres ve své hře a vše sází pouze na jednu kartu - OBRANA, což v této době, kdy se hraje čím dál na větší riziko a mnohem ofenzivněji, nemůže přinést úspěchy. Radwaňská v tomto utkání nebude absolutně vědět co hrát. Jelikož naráží na soupeřku, která pár let zpět měla absolutně stejný herní styl, ale už je "jinde" a to by se mělo dnes projevit. Poslední vzájemný zápas vyhrála Caroline v Dauhá 2:0 a pokud dnes bude Radwanská hrát opět jenom udržovací tenis ve výměnách a čekat na chyby soupeřky, tak zápas dopadne stejným poměrem jako minule.
 

Zpět na seznam tipů