Analýza zápasu: Schwartzman D. - Khachanov K.

Sport: Tenis Kurz: 1.61 Tip: 2 Soutěž: Cincinnati (USA) Datum zápasu: 14.08.2017 18:00

Dobrý den. Včerejší analýza úspěšná. Bublik si poradil s Grothem 2:0 a zahraje si na challengeru v USA finále. Jeho soupeřem bude dobře hrající Broady Liam a tento duel už raději vynecháme. Můžeme se ale těšit na nový turnaj Cincinnati (USA). Dnes se rozehrávají kvalifikace a od zítra bude turnaj v plném proudu. 

Cincinnati Masters nebo Cincinnati Open, oficiálně Western & Southern Open, díky sponzoringu firmy Western & Southern Financial Group, je mužský a ženský profesionální tenisový turnaj, který se pořádá každoročně v Masonu ležícím na předměstí ohioského Cincinnati ve Spojených státech. První soutěžní zápas byl v tomto areálu odehrán již 18. září 1899 a událost je tak nejstarším tenisovým turnajem na území Spojených států, která se od svého založení koná na stejném místě. Soutěž mužů je jednou z devíti patřící do kategorie ATP World Tour Masters 1000. Ženská část turnaje se řadí do kategorie WTA Premier 5 a je součástí okruhu WTA.

Zaměříme se na zápas Schwartzman Diego Sebastian - Khachanov Karen. Zítra by měl zvítězit Khachanov Karen, kterého si určitě přidáme na tiket. Oba borci nyní hráli v Montrealu. Schwartzman se dokázal dostat daleko a vyhořel až s Haasem (viz. naše minulá analýza). V tomto turnaji měl štěstí. Odehrál celkem 4 zápasy a všechny se dostaly až do rozhodujícího třetího setu. Khachanova vyřadil v Montrealu Carreno-Busta. I tak hrál Khachanov skvěle a je odpočatý právě na Cincinnati. Povrch patří k těm rychlejším a Karenova hra se zakládá na tvrdém podání. Měl by být lepší i v mezihře. Když připočítáme únavu a náročný program Schwartzmana, vychází nám čistá dvojka.

Vzájemné zápasy jsou 1-0 pro Diega. Je to ale už půl roku a nyní by měl být výsledek opačně. Tipujeme výhru Khachanova v kurzu 1.60, který bude během dne určitě klesat. Hodně štěstí!
 


 

Zpět na seznam tipů