Analýza zápasu: Carbal.Baena - Majchrzak

Sport: Tenis Kurz: 1.61 Tip: 1 Soutěž: Cordenons (Itálie) Datum zápasu: 16.08.2017 14:00

Dobrý den, dnes jsem si připravil analýzu z osmifinále antukového challengeru v Itálii. Proti sobě budou stát hráči Carballes Baena vs Majchrzak. Turnaj se odehrává ve městě Cordenons a náš tip je na vítězství španělského hráče.

Carballes Baena je současně na 141. místě světa. Dostal se i pod stovku. Zaměřuje se především na antuku a nedávno vyhrál challenger V Cortine (taktéž v Itálii). Letos dokázal porazit třeba Melzera, Klizana, Cervantese nebo Linzera. Jeho letošní bilance je kladná. V roce 2016 se tohoto turnaje nezúčastnil, ve 2015 skončil v semifinále a pěkně mu to lepilo. V prvním kole porazil lehce Mikaela Ymera a dnes by rád na vítězství navázal. 

Majchrzak je na 258. místě světa. Jeho maximum bylo 246. místo. V prvním kole na tomto turnaji porazil špatně hrajícího Cachina. Startuje zde poprvé. Jeho bilance je letos také kladné, ale většinu výher má ze slabších futures turnaju. Polák je ročník 1996 a preferuje také antuku.

Vzájemné zápasy jsou na antuce 1:1. První vyhrál už dávno Majchrzak, v rámci futures. V roce 2015 už zvítězil Carballes Baena ve dvou setech a byl jasně lepším hráčem. I dnes by tak tomu mělo být.
 

Zpět na seznam tipů