Analýza zápasu: Sugita Y. - Khachanov K.

Sport: Tenis Kurz: 2.45 Tip: 1 Soutěž: Cincinnati (USA) Datum zápasu: 17.08.2017 17:00

Dnes jsem se rozhodl podat ještě jeden tip z osmifinále Cinncinnati. Jedná se o duel dvou odlišných typů. Na jedné straně hbitý Sugita, na druhé straně razantně hrající Khachanov. Já volím, že Sugita vyhraje alespoň jeden set v kurzu 1.66 a jeho vítězství!

Karen Khachanov (RUS) - nedávno jsme tohoto ruského hráče analyzovali. Khachanov hrající pravou rukou, ročník narození 1996 a je velkým příslibem do budoucna, ale stále je co zlepšovat. Khachanov vyniká především skvělým servisem a nátlakovou hrou. I díky jeho mládí má v zápasech vždy nějakou slabší chvilku, třeba utkání se Schwartzmanem, kdy ho Diego vyprášil ve druhém setu 6:1.

Yuichi Sugita (JPN) - tento hráč se mi posledních 6 měsících ohromně líbí. Jeho progres je až fenomenální, momentálně okupuje 46. místo ATP žebříčku, letošní bilance 17/6. V 1. kole si poradil snadno 2:0 na sety s Jackem Sockem a pak 2:1 s nepříjemným Sousou. Letos zaznamenal Sugita nejlepší výsledky na trávě, kde dokázal vyhrát podnik v Turecké Antalyi, porazil zde hráče jako Ferrer, Mannarino, Ebden a Baghdatis. Sugita je perfektně technicky vybavený tenista, který dokáže svojí obranou deptat skoro každého svého protivníka. Dnes si myslím, že uvidíme vyrovnaný duel a já předpokládám, že Karen bude postupem času více a více chybovat a pokud mu nebude chodit první servis, tak je téměř jisté, že Sugitovi nabídne velké množství breakballovych šancí. Tip výhra alepson jednoho setu se mi zde zdá velice reálná. Já zkouším celý zápas a tip na vítěze Sugita Yuichi.