Analýza zápasu: Bryan/Bryan - Herbert/Mahut

Sport: Tenis Kurz: 1.76 Tip: 1 Soutěž: Cincinnati (USA) Datum zápasu: 18.08.2017 18:30

Volím čtvrtfinálový ATP Cincinnati mezi top páry: Bryan B./Bryan M. - N.Mahut/P-H.Herbert. Zde si myslím, že bratři Bryanovi mají větší šanci uspět.

Bryan B./Bryan M. (USA) - levák Bob a pravák Mike jsou stálicemi a legendami na okruhu ATP ve čtyřhře. Patří historicky mezi nejúspěšnější páry na okruhu. Dlouhá léta vládli této disciplíně s obrovským náskokem bodů. Je známo, že objíždí pouze větší turnaje, ale vždy na nich nechají maximum a dnes mají určitě větší motivaci, jelikož jejich soupeře se jim ze 4 pokusů ještě nepodařilo udolat. Bryanovci si zde na turnaji poradili se skvělým párem Lopez/Lopez snadno 2:0 na sety a ukázali, že v Cincinnati jim to vždy „lepí“ .

N.Mahut/P-H.Herbert (FRA) - oba praváci, letošní bilance 21/8, vítězové Masters Montreal, Mahut ročník 1982, Herbert ročník 1991. Oba velice solidně podávají, Mahut je opravdu skvělým hráčem na síti a Herbert vše doplňuje razantními údery od základní čáry. K tomu přidává skvělý pohyb a hbitost na kurtu. 

Tento zápas bych nevolil, pokud by se jednalo o první kolo. Co jsem oba páry viděl v úvodním kole, tak nemohu jinak, než volit dvojčata Bryanovi. Hlavním aspektem je únava páru z Francie. Minulý týden vyhráli podnik v Montrealu, již včera bylo patrné, že nehrají ve své kůži, byli horší. Myslím si, že toto štěstí mít již nebudou a únava v koncovkách setů se projeví ve prospěch zkušené dvojce Bryanovců.
 

Zpět na seznam tipů