Analýza zápasu: Rubini S. - Gamiz A.

Sport: Tenis Kurz: 1.67 Tip: 1 Soutěž: Hodmezovasarhely Datum zápasu: 15.08.2017 18:30

Dobrý den, dnešní tip je z nedalekého Maďarska. Proti sobě budou stát dvě mladé hráčky Rubini Stefania - Gamiz Andrea. Favorizujeme Rubini v kurzu 1.67.

Italka má letos na antuce parádní statistiku 25/7. Tento rok si připsala už dva ITFkové tituly. Na tomto turnaji ztratila pouze jeden set. Ten jí sebrala Khromacheva, která je určitě výkonnostně trochu jinde. Důležité je, že celý zápas pak Rubini otočila a ve třetím setu prohrávající Khromacheva raději skrečovala. V předešlém turnaji došla také do finále a neztratila ani sadu.

Její soupeřkou je Andrea Gamiz. Ta se zde hodně trápí, už měla být dávno vyřazena, ale štěstí jí vždy přálo. Její výkony jsou tento rok kolísající.

Turnaj sledujeme živě a Rubini by měla dnes postoupit!