Sázkové kanceláře

Vítejte na stránkách vojtovosazeni.com, kde najdete ty nejlepší české sázkové kanceláře na internetu. Připravili jsme pro vás recenze jednotlivých kanceláří, ale hlavně jejich srovnání a návody, jak získat bonus, jak se zaregistrovat, jak vložit nebo jak začít sázet. To a mnoho dalšího vám pomůže vybrat tu nejlepší sázkovku pro každého z vás.

Sázkové kanceláře jsou společnosti, které nabízejí kurzové sázení. Možnost vsadit si na určitou událost. Nejčastěji pak sázení na sportovní utkání. Kromě sportovních událostí se dá sázet i na společenské události jako volby. Některé nabízejí také sázky na forex obchodování. V dnešní době si můžete vsadit i přes mobilní telefon třeba ze stadionu daného zápasu. Stačí mít účet u sázkové kanceláře, chytrý telefon a internetové připojení. Můžete sázet z mobilní stránky nebo přes aplikaci.

Vybíráme jen ty nejlepší a největší společnosti, které mají všechny potřebné náležitosti, jsou bezpečné a známé mezi hráči. Stačí provést jednoduchou registraci, vložit peníze a začít sázet. Kromě klasického sázení na předzápasové výsledky můžete sázet i na Live sázky během utkání nebo sledovat živé přenosy. V neposlední řadě jsou pro vás připraveny různé nástroje, které vám pomohou k uzavření sázek - statistiky a livescore s živými výsledky aktuálních utkání.


Jak vybíráme nejlepší sázkové kanceláře pro kurzové sázení

Sázkové kanceláře vybíráme podle několika kritérií. Jedná se vždy o kombinaci tak, aby vždy splňovaly určitý standard, a nabídly podmínky všem svým uživatelům. Za nutnou podmínku je vlastnit licenci v České republice!

Sledujeme platební metody a zákaznickou podporu - jejich dostupnost a možnosti kontaktování. Kromě těchto základních podmínek se díváme na služby a produkty. Jaké nabízí kurzy, jestli mají živé přenosy u live sázení. Jestli jsou nějaké poplatky, případně poplatky u vkladů či výběrů. V poslední době se pak zaměřujeme na mobilní sázení. Jak vypadají a jak funkční jsou jejich stránky a služby přes mobil a jak se sází přes mobilní aplikace. Různé sázkové kanceláře nabízí různé bonusy pro nové sázkaře. Bonus je velmi lákavý benefit, který je mezi uživateli oblíbený. Bonus má různé formy, ale i výši a podmínky.
 

Nejlepší sázkové kanceláře pro Live sázení

Existuje několik druhů bonusů v závislosti na jejich povaze. Navíc každý z nich je upravován podle podmínek dané sázkovky. Proto je potřeba detailně číst všechny body pravidel a podmínek. V případě, že jim nebudete rozumět, tak se obraťte na zákaznickou podporu, kde vám vše ochotně vysvětlí.
 


 

Tipy sázkových bonusů

VRÁCENÍ SÁZKY - takový bonus má např. sázková kancelář Fortuna. Vy podáte první sázku, a pokud je nevýherní, vrátí vám sázku zpět. Buď ze 100%, nebo i jen 50% či 20%. Záleží na nabídce. Vrácená částka sázky pak může podléhat určitým podmínkám, které je potřeba splnit, aby se přeměnila na normální peníze a vy ji mohli využít na další sázky nebo vybrat.

BONUSOVÉ PENÍZE - klasický bonus za první vklad. Příkladem je bonus u sázkové kanceláře Tipsport. Vy provedete první vklad v určité výši a za to dostanete bonusové peníze. Většinou bývá do určité maximální výše - 100% do 1500 Kč. To znamená, že když vložíte 1000 Kč, dostanete 1000 Kč. Když vložíte 1500 Kč, dostanete 1500 Kč jako bonus. A když vložíte 2000 Kč, bonus bude jen 1500 Kč. Opět na protočení bonusu jsou určité podmínky.

VOLNÁ SÁZKA NEBOLI FREEBET - vy něco uděláte, třeba provedete první vklad nebo první kvalifikační sázku a za to dostanete sázku zdarma. Tu pak použijete na tiketu, který chcete podat. Vám pak většinou zůstává jen výhra z dané sázky (př. sázka je 100 Kč, kurz na tiketu 1,5. Vyhráli jste 150 Kč. 100 Kč z toho byla volná sázka a vám na účtu zbude 50 Kč na další sázky nebo na výběr).

SÁZKA BEZ RIZIKA - další z možných druhů bonusu pro sázkaře. Funguje tak, že vy provedete první sázku. Pokud nevyhrajete, dostanete je zpět.


Nejlepší bonusy podle maximální výše získaného bonusu

Všechny bonusy jsou zatíženy podmínkami. Je potřeba si je nejen důkladně přečíst, ale i jim porozumět. Všechny bonusy u námi doporučovaných sázkových kanceláří představujeme a popisujeme v jednotlivých recenzích. Jednou ze základních podmínek je podmínka protočení. Ta znamená, že bonusovou částku musíte x-krát vsadit, protočit, než bude bonus váš a z bonusových peněz budou normální, které můžete libovolně použít.
 


Nejlepší bonusy podle výše nutného protočení pro splnění podmínky

Když se začalo rozšiřovat sázení přes mobilní telefony, nedaly se podmínky bonusů plnit na mobilních sázkách. Dneska je to již samozřejmost a je jedno, jestli sázíte na počítači, přes mobil nebo tablet. Navíc můžete dostat i extra bonusy právě za mobilní sázení.
 

Na co si dát pozor při získání bonusů

Ujistěte se, že chcete získat bonus dané sázkové kanceláře, a že víte, jaký je postup jeho získání předtím, než cokoli provedete. Někdy je na jeho získání potřeba se prokliknout přes určitý odkaz. Jindy je potřeba jej zaškrtnout už během registrace. Nebo vložit konkrétní bonusový kód.

Stejně jako existuje spousta online sázkových kanceláří, existuje spousta různých systémů a postupů, jak bonus získat. V některých případech nejde bonus přidat manuálně a zbytečně byste o něj přišli, jen proto, že jsme si nepřečetli jeho postup získání. Návody najdete u nás v popisu bonusu v recenzi dané sázkovky nebo přímo na jejich stránkách.

Zpět na hlavní stránku