VIP tipy - placené tipy na sázení (nejlepší sázkové poradenství)

Vojtovo Sázení pro Vás zveřejňuje desítky sportovních tipů a analýz každý měsíc úplně zadarmo. Snažíme se z našich tiperů vymáčknou maximum, abyste na tipech vydělali co možná nejvíce. Čas od času samozřejmě přijde prohra, někdy i více za sebou, ale s tím bohužel nic nenaděláme. Důležité je, že jsou tipy ziskové v dlouhodobém horizontu, o čemž jste se mohli sami přesvědčit.
 

V každém případě, pokud hledáte něco speciálního, přišel Váš čas. Spustili jsme VIP sekci pro náročné. Zisk z VIP tipů garantujeme. V případě, že nebudete po skončení období v plusu, poplatek za členství Vám bez jakýchkoliv dalších podmínek vrátíme a navrch Vám ještě přidáme měsíc členství ZDARMA.

Každý den zveřejníme ve VIP sekci jeden zápas. Nebude chybět výše vkladu a další důležitá doporučení. Jako VIP člen se můžete těšit na individuální přístup, můžete se na nás kdykoliv a s čímkoliv obrátit. Naší největší výhodou je dlouholetá zkušenost v oblasti kurzového sázení. Udělejte si z kurzového sázení zábavný a konečně také výdělečný koníček. My Vám s tím rádi pomůžeme!
 

JAK VSTOUPIT DO VIP SEKCE NA JEDEN MĚSÍC?

Zašlete částku 990,- kč na účet: 5212014319/0800​
Do poznámky prosím přidejte Váš email (můžete bez @)
Pro platbu ze zahraničí: iban: CZ3208000000005212014319, swift: GIBACZPX, částka: 40 euro

Každý den vám zašleme nový TIP pomocí e-mailu. Také s Vámi budeme neustále komunikovat, abychom společně maximalizovali Váš zisk.
Pokud máte nějaké dotazy, nebojte se obrátit na email: managementsazeni@email.cz
 

HISTORII NALEZNETE ZDE
 

Občas přijde zajímavý TIP, který máme 100% potvrzený. Ten samozřejmě také obdržíte, je součástní členství ve VIP. Sázení není jednoduché, ale ani není nemožné v něm uspět. Podle statistik dlouhodobého zisku dosahuje pouze 10 % sázkařů. Asi si říkáte, že na vině je náročnost sázení. To je ale chybný předpoklad - na vině je hlavně lehkomyslnost, s jakou lidé k sázení přistupují.

Úspěšným sázkařem se můžu stát kdokoliv. Stačí, když sázení budete brát vážně a budete na sobě pracovat. Studování strategie, dodržování bankroll managmentu, provádění důkladných analýz a disciplína - to jsou ingredience, jenž dohromady tvoří úspěch. Základní chybou mnoha sázkařů je to, že se přeceňují. Myslí si, že jsou chytřejší než bookmakeři a že sázkovky přes noc připraví o obrovské sumy a sami zbohatnou.

Nemůžete si myslet, že máte nějakou velkou výhodu, jen proto, že si myslíte, že tým A vyhraje nebo že v zápase padne více než 5 branek. Kurzy vytvářejí velice chytří lidé, kteří mají k dispozici pokročilé virtuální modely. Lidé prohrávají z mnoha důvodů, nicméně tím hlavním důvodem je nafoukanost. Myslí si, že mají něco, co bookmakeři nemají. Musíte si uvědomit, že sázení je miliardovým byznysem. Jakmile si uvědomíte, že jste pouze malá ryba ve velkém rybníku a že pokud chcete uspět, musíte na sobě pracovat, budete o krůček blíž k úspěchu.
 

Rozumný bankroll management

Pravděpodobně nejčastější důvod neúspěchu mnoha sázkařů. Každou sázku musíte brát jako jednotlivou událost. Nesmíte se k ní nijak emocionálně vázat. V byznysu jsou emoce špatné. Většina sázkařů bohužel nemá ani ponětí o tom, co je řádný bankroll managment. Na jednu sázku byste měli sázet maximálně 15 % svého bankrollu (ideálně spíše 10 %). Svůj bankroll managment můžete rozšířit také díky široké nabídce bonusů a bezplatných sázek. Tyto výhody nabízí prakticky každá sázkovka. K sázení musíte přistupovat s chladnou hlavou. Pokud hledáte hlavně adrenalin, nemůžete příliš počítat s tím, že dosáhnete zisku.
 

Zpět na hlavní stránku